Sayfalar

20 Şubat 2012 Pazartesi

BLOGGER ANNELERİGüzel bir oluşum var sevgili "Beyza Sultanın Dünyası" blog sahibesi "blogger Anneleri" adında facebook sayfası açtı.işte kendi kaleminden tanıtımı.

"Bir kaç gündür düşünüyordum nasıl yapsam diye, seviyorum blogumu ama anlık konuşmalar yapamıyorum soruma anında cevap alamıyorum, kim ne zaman online göremiyorum.
Blogger olan annelerle, henüz anne olmamış bayan bloggerla bir facebook sayfasında toplanalım istiyorum.
Peki neler yapalım bu sayfa da?

1.Sohbetler yapalım, birbirimizi daha yakından tanıyalım.
2.Çocuğunuz mu öksürüyor hemen sayfaya yazalım diğer annelerden anında cevap alalım.
3.Bloglarımızı birbirimize duyuralım, duvarda bloglarımızın linklerini paylaşalım.
4.Yayınladığınız her postu sayfa duvarında paylaşabilirsiniz, böylece daha çok kişi tarafından okunursunuz.
5.Yeni bloggerlarla tanışalım çoğalalım

Ben facebook sayfasını kurdum sizleride bekliyorum daha çok katılım olması ve yeni bloggerlarla tanışmamız için sizde blogunuzda paylaşırsanız çok sevinirim"
BENDE ÇOK SEVINEREK KATILDIM BU GÜZEL ETKİNLİĞE,KATILIMLARINIZI BEKLIYORUZ.
SEVGILERLE..http://blogger-anneler.blogspot.com/

KIZIMIN DOĞUM GÜNÜ

SENELER NASILDA AKIP GEÇİYOR HİÇ FARKINDA OLMADAN.ÇOCUKLARIMIZIN DOĞUMUNU BEKLERKEN HEYECANLA BİR DE BAKIYORUZ KI KOCAMAN BİR GENÇ KIZ YADA DELİKANLI OLMUŞLAR.İŞTE BU GÜN BENIMDE KIZIMA BAKIP NE KADAR BÜYÜSEDE HALA İLK DOĞDUGUNDA GÖRDÜĞÜM O MİNİCİK HALİNİ HATIRLADIGIM MİSKOKULU PAPATYAMIN DOĞUM GÜNÜ.HER YIL BİRAZ DAHA BOYU UZADI,BİLDİKLERİ ÇOĞALDI SEVGILERI GELİŞTİ,DEGİŞTI AMA BENIM ONA OLAN AŞKIM VE ONUN BANA OLAN SEVDASI VE BAĞLILIĞI HİÇ DEĞİŞMEDİ.CANIM KUZUM,EVİMİN PAPATYASI,ELMA ŞEKERİM IYIKI DOĞDUN,İYİKİ DOĞURDUM SENİ. NİCE MUTLU VE SAGLIKLI YILLAR HEPBİRLİKTE.